Urząd Miejski w Opolu Lubelskim - oficjalny serwis

Pokaż/ukryj listę języków
czwartek 02.07.2020
Imieniny Kariny, Jagody i Urbana

Biuletyn Informacji PublicznejBIP

ePUAP

Kolektory słoneczne - informacja dla beneficjentów

23-04-2018 / poniedziałek

Gmina Opole Lubelskie informuje, że w czerwcu 2018 roku Burmistrz Opola Lubelskiego podpisze umowę na dofinansowanie projektu „Ekologiczny dom w Gminie Opole Lubelskie-etap I” dotyczącego instalacji kolektorów słonecznych oraz pieców na biomasę.

W związku z tym wszyscy beneficjenci projektu którzy złożyli deklarację udziału w projekcie zostaną o tym fakcie poinformowani telefonicznie przez pracowników gminy wraz z przekazaniem dalszych instrukcji. Jeśli kontakt telefoniczny będzie niemożliwy, do beneficjenta zostanie skierowane stosowne pismo na adres wskazany w deklaracji przystąpienia do projektu.

Jednocześnie informujemy, że aktualnie na rynku działa wiele firm werbujących mieszkańców do udziału w podobnych projektach, jednak na zupełnie innych, mniej korzystnych zasadach. Dlatego ostrzegamy beneficjentów gminnego projektu przez zaciąganiem zobowiązań wobec innych podmiotów. Urzędnicy przekazujący wiadomości zawsze przedstawiają się i informują, że są pracownikami gminy.  

Grupowe spotkania informacyjne dla beneficjentów projektu zostaną zorganizowane po przeprowadzeniu przetargu i wyłonieniu wykonawcy zadania, wczesną jesienią 2018 roku.  

Informacja tel.: 603 034 890