Urząd Miejski w Opolu Lubelskim - oficjalny serwis

Pokaż/ukryj listę języków
czwartek 24.09.2020
Imieniny Marii, Gerarda i Teodora

Biuletyn Informacji PublicznejBIP

ePUAP

TV LOP // Opolski Topór dla firmy GEOMAX

31-01-2020 / piątek

29 stycznia już po raz jedensaty wręczony został kryształowy Opolski Topór – Nagroda Burmistrza Opola Lubelskiego dla najbardziej aktywnego społecznie przedsiębiorcy z terenu Gminy Opole Lubelskie.

Od trzech lat podczas gali wręczana jest także nagrodę dla społecznika roku. Tym razem została nim Pani Lucyna Adamczyk. Nagrodę przyznano za całokształt wieloletnich działań na rzecz społeczności Gminy Opole Lubelskie i sołectwa Kluczkowice.
Laureatem tegorocznego kryształowego Opolskiego Topora została firma GEOMAX, producent opolskich krówek, znanych już nie tylko w Polsce ale także poza granicami kraju. Trzy równorzędne wyróżnienia powędrowały do firm: Cmyk Druk, Eterna i Apteki Pani Mieczysławy Golińskie-AL.-Naal. To firmy które w minionym roku najbardziej aktywnie wspierały opolskie szkoły czy organizację imprez kulturalnych, wspierając je zarówno finansowo jak i rzeczowo. Przyznano też nagrodę specjalną dla firmy Kabako Milk za kultywowanie wieloletnich tradycji mleczarskich w nowej odsłonie i pod nową, dynamicznie rozwijającą się marką.
Uroczystość zakończył koncert trzech tenorów: Mirosława Niewiadomskiego, Bartosza Kuczyka i Mariusza Ruty.