Urząd Miejski w Opolu Lubelskim - oficjalny serwis

Pokaż/ukryj listę języków
piątek 24.09.2021
Imieniny Marii, Gerarda i Teodora

Biuletyn Informacji PublicznejBIP

ePUAP

SMS o odpadach komunalnych

10-10-2016 / poniedziałek

Od 01 września 2016 r. ruszył bezpłatny system powiadomień SMS w sprawach związanych z gospodarką odpadami komunalnymi.

Rejestracja w systemie jest BEZPŁATNA!

Do systemu zarejestrować mogą się wszyscy zainteresowani. Rejestracja wymaga jedynie złożenia odpowiedniego oświadczenia o wyrażeniu zgody na otrzymywanie tego typu informacji oraz podanie swojego numer telefonu komórkowego lub adres e-mail.

Urząd Miejski w Opolu Lubelskim informuje mieszkańców Gminy, że dzięki systemowi wszyscy zainteresowani mieszkańcy będą otrzymywać krótkie powiadomienia SMS o zbliżającym się terminie płatności opłaty za odbiór odpadów komunalnych, o zaległościach w opłacie za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz ogłoszenia o organizowaniu zbiórek z tzw. wystawki i zmianach w harmonogramie odbioru odpadów komunalnych. Osoby które otrzymały wiadomość o zbliżającym się terminie płatności a uregulowały opłatę za cały rok z góry powinny traktować wiadomość tylko i wyłącznie jako informacyjną.

Jako kolejny etap wdrożenia powiadomień SMS przewidywane jest rozszerzenie system o dodatkowe informacje o istotnym znaczeniu dla mieszkańców naszej Gminy, a mianowicie :

- informacje społeczne np. o najważniejszych imprezach kulturalnych i sportowych organizowanych na terenie gminy, zmianach w w organizacji pracy tutejszego urzędu oraz istotnych sprawach z życia lokalnego mieszkańców (przerwy w dostawach wody i prądu, utrudnieniach w ruch ulicznym, organizowanych akcjach darmowych badań lekarskich)

Oświadczenie do pobrania