Urząd Miejski w Opolu Lubelskim - oficjalny serwis

Pokaż/ukryj listę języków
wtorek 28.06.2022
Imieniny Adriana, Józefa i Leona

Biuletyn Informacji PublicznejBIP

ePUAP

Nabór uzupełniający na kolektory słoneczne

03-06-2019 / poniedziałek

Gmina Opole Lubelskie ogłasza nabór uzupełniający na montaż kolektorów słonecznych i pieca na biomasę w ramach projektu „Ekologiczny dom w Gminie Opole Lubelskie – etap I”.

W związku z tym, że niektórzy mieszkańcy zrezygnowali z udziału w projekcie powstała możliwość naboru uzupełniającego. Obecnie wolnych jest 16 miejsc pod konkretne typy zestawów solarnych oraz 1 miejsce na piec na biomasę.

Zestawy solarne
- 15 zestawów - usytuowanie na gruncie: instalacja 2+300
(2 kolektory, zasobnik 300l, 2-4 osoby)

- 1 zestaw – usytuowanie na gruncie: instalacja 3+400
 (3 kolektory, zasobnik 400l, powyżej 4 osób)

Piec na biomasę
- 1 piec na biomasę moc 24kW

Zgłoszona nieruchomość w obrębie której montowana ma być instalacja solarna/piec na biomasę musi spełniać wszystkie warunki techniczne pozwalające na zamontowanie  dostępnych instalacji, co oznacza, że musi mieć także co najmniej te same wskaźniki realizacji i wskaźniki rezultatu (takie jak np. stopień redukcji CO2 czy redukcji zużycia energii). Wnioskodawca musi spełnić wszystkie warunki określone w regulaminie naboru ankiet. Złożenie ankiety nie jest tożsame z zakwalifikowaniem nieruchomości.

Niezbędne dokumenty można pobrać ze strony www.opolelubelskie.pl (załączniki poniżej) lub w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Opolu Lubelskim (pok. 207).
Nabór dodatkowy odbędzie się od 4 czerwca 2019 r. od godz. 8.00 do osiągnięcia limitu ankiet (40 szt.) w Urzędzie Miejskim przy ul. Lubelskiej 4 (pokój nr 207).

Każdy nowy uczestnik projektu powinien złożyć prawidłowo wypełnioną ankietę. Dodatkowym kryterium jest kolejność złożenia ankiety.
Liczba miejsc ograniczona – przyjętych zostanie 40 poprawnie wypełnionych ankiet do dalszej weryfikacji.