Urząd Miejski w Opolu Lubelskim - oficjalny serwis

Pokaż/ukryj listę języków
czwartek 29.07.2021
Imieniny Marty, Konstantego i Olafa

Biuletyn Informacji PublicznejBIP

ePUAP

OCK zaprasza do tworzenia lokalnego radia

23-02-2017 / czwartek

OCK zaprasza mieszkańców Opola Lubelskiego i okolic do udziału w tworzeniu LOKALNEGO RADIA INTERNETOWEGO. Planujemy stworzyć radio niekomercyjne, hobbystyczne działające na zasadach wolontariatu jako jedno z wielu istniejących już działań Opolskiego Centrum Kultury.

Poszukiwane są osoby w każdym wieku, mogące poświęcić swój czas społecznie w zamian za zdobywanie ciekawego doświadczenia w realizacji interesującego i dającego satysfakcję przedsięwzięcia.
Zarówno radio jak i jego społeczność tworzone będą od samych podstaw. Dzięki temu będzie okazja poznać mechanizmy działania internetowego radia lokalnego i włączenia się w kreowanie jego charakteru.
Osoby zainteresowane zachęcamy do przemyślenia propozycji, do szukania pomysłu na odnalezienie siebie i swoich pasji w tworzeniu tego nowego źródła szeroko pojętej lokalnej informacji, kultury, rozrywki, a zarazem dobrej choć pracochłonnej zabawy.

W najbliższym czasie OCK poda na swojej sroinie internetowej termin pierwszego spotkania, zapraszając do udziału w dyskusji na tematy techniczne, organizacyjne oraz funkcjonowania takiej "rozgłośni" w przestrzeni lokalnej.
Jeżeli jesteś przekonany do tego pomysłu i chcesz aktywnie w nim uczestniczyć wyślij swój e-mail na adres: jazzwg@gmail.com.