Urząd Miejski w Opolu Lubelskim - oficjalny serwis

Pokaż/ukryj listę języków
wtorek 05.07.2022
Imieniny Antoniego, Bartłomieja i Karoliny

Biuletyn Informacji PublicznejBIP

ePUAP

Karta dla całego powiatu

21-05-2018 / poniedziałek

Szanowni mieszkańcy Gminy Opole Lubelskie oraz Powiatu Opolskiego

Wychodząc naprzeciw potrzebom zgłaszanym w ramach rewitalizacji Gminy wprowadziliśmy w lutym br.  na terenie Gminy Opole Lubelskie program rabatowo – lojalnościowy „MIESZKAM TU I KUPUJĘ”.

Obecnie zasięg programu poszerzamy dla mieszkańców Powiatu Opolskiego. Na prośby zgłaszane przez przedsiębiorców funkcjonujących na terenie Gminy Opole Lubelskie oraz mieszkańców, będących Ich klientami, lecz zamieszkałych poza Gminą.

W ramach programu zarówno mieszkaniec Gminy, jak i Powiatu Opolskiego będzie mógł otrzymać bezpłatną kartę rabatową, która umożliwia korzystanie z atrakcyjnych rabatów oferowanych przez punkty partnerskie, które weszły do programu i tym samym akceptują karty mieszkańca. Szczegóły rabatów, ofert specjalnych i innych korzyści ustala indywidualnie dany punkt partnerski.

Program lojalnościowy nie jest nowatorskim pomysłem. Karty takie posiadają już mieszkańcy Chorzowa, Świdnika, Sopotu, Szydłowca czy Warszawy. Z doświadczenia tych, którzy już takie karty wprowadzili wynika, że na danej inicjatywie skorzystali zarówno posiadacze kart, partnerzy programu jak i struktury lokalne.

W związku z tym, zapraszamy firmy do partnerstwa w ramach programu „MIESZKAM TU I KUPUJĘ”. Udział w programie, zarówno przedsiębiorców jak i dla mieszkańców jest bezpłatny. Zachęcamy do zapoznania się z załączonymi dokumentami.

Informacje na temat programu oraz karty rabatowej programu „MIESZKAM TU I KUPUJĘ” można uzyskać:

- www.opolelubelskie.pl w zakładce Opolska Karta Rabatowo-Lojalnościowa

- Centrum Obsługi Inwestora, ul. Strażacka 8 w Opolu Lubelskim, tel. 81 745 51 11 lub mail: coi@opolelubelskie.pl

- Punkt Obsługi Klienta w Urzędzie Miejskim przy ul. Lubelskiej 4 (parter), tel. 81 827 72 33 lub 81 827 72 34.

 

Zapraszamy